prekėms iki 25% nuolaida!!!

Nuo šiol pristatymas NEMOKAMAS!  
Užsakymų bei konsultacijos telofonas +370 686 99761
Karantino laikotarpiu prekės bus pristatomos.
Vykdomos nuotolinės klientų konsultacijos.
Dušo padėklai

Akmens masės padėklas Perseus Pro Flat 90


Kodas : Kaina:Akcijos kaina:
Kaip užsakyti?

Lieti dušo padėklai yra pagaminti iš malto dolomito ir poliesterio dervos, panaudojant "grynojo liejimo" technologiją. Padėklai Galaxy Pro FLAT yra itin lygūs, jų valymas ypač paprastas. Lieti padėklai tinka moderniems vonios kambariams, tačiau dėl puikios kokybės ir labai patvarių medžiagų juos galima montuoti ir viešosiose vietose, pavyzdžiui, sporto kompleksuose, sanatorijose, ligoninėse ir viešbučiuose. Labai mažas jo aukštis (kai įleistas į grindis) tinka neįgaliesiems. Statant padėklą ant išklotų plytelėmis vonios kambario grindų, mes rekomenduojame naudoti kojeles ir, jei reikia, apdailos plokštę su tvirtinimo komplektu. Lieto padėklo apdailos plokštės paviršius yra pagamintas iš tokios pačios medžiagos.

Kvadratinis lieto marmuro dušo padėklas, ypač plokščias. Dydis 90 cm. Padėklus galima "įleisti" į grindis arba priklijuoti ant grindų. 

Tai pat statyti su kojelėmis (Base Galaxy Pro) ir apdailos plokšte su tvirtinimo elementais – SET.

Padėklas PERSEUS PRO FLAT tinka dušo kabinoms SRV2-S+SRV2-S, BLRV2K+BLRV2K, CRV1+CRV1, CRV2+CRV2, CRV1/CRV2+CPS, NRKRV2, SMSRV4, BSRV4, BSDPS ir dušo erdvėms, kuriose įstatytos dušo durys ASDP3, SDZ3, SDOP,  PDOP1, CSD1, CSDL2, SMSD2, BSD2.

© 2021Visos teisės saugomos.